Powered by Smartsupp

Golfový vozík D5 Maverick 4-miestny – Elegancia a funkčnosť pre štvorčlennú skupinu

D5-MAVERICK 4 je off-road vozidlo, ktoré predefinuje outdoorové dobrodružstvo. S robustným dizajnom a inžinierskym majstrovstvom, tento stroj je pripravený zdolať akúkoľvek divočinu s vysokou rýchlosťou až 40 km/h. Okrem svojej odolnosti ponúka Maverick 4 aj luxusné funkcie ako multifunkčná dotyková obrazovka a dokonalý zvukový systém, čím zaisťuje bezkonkurenčný štýl a pohodlie počas vašich dobrodružstiev.

€14 500
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
garanci dorucenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
dovoz
Doprava zadarmo
po celom Slovensku
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Záruka 5 rokov na batérie
Záruka 5 rokov na batérie
Záruka 5 rokov na batérie

D5-MAVERICK 4 je produkt z našej prestížnej série D5, ktorý je navrhnutý ako vysoko výkonné zariadenie pre širokú škálu aplikácií. Tento produkt je ideálny pre profesionálov a nadšencov, ktorí hľadajú spoľahlivé a výkonné riešenie pre svoje projekty. Je to skvelý nástroj pre tých, ktorí potrebujú vysokú úroveň presnosti a kontroly.

D5-MAVERICK 4 sa vyznačuje niekoľkými unikátnymi vlastnosťami, ktoré ho odlišujú od ostatných produktov na trhu. V prvom rade ponúka vysokú úroveň výkonu a spoľahlivosti, čo znamená, že môžete očakávať konzistentné výsledky bez ohľadu na to, aké náročné sú vaše projekty. Okrem toho je vybavený radom pokročilých funkcií, ktoré vám umožnia prispôsobiť jeho fungovanie podľa vašich potrieb.

Na rozdiel od mnohých podobných produktov na trhu, D5-MAVERICK 4 ponúka unikátnu kombináciu vysokého výkonu a jednoduchosti použitia. To znamená, že aj keď ponúka širokú škálu pokročilých funkcií, je stále jednoduchý a intuitívny na ovládanie. Toto je výsledok našej dlhoročnej snahy o vývoj produktov, ktoré sú nielen výkonné, ale aj prístupné pre širokú škálu užívateľov.

D5-MAVERICK 4 je ideálny pre rôzne situácie. Je vhodný pre profesionálne projekty, kde je potrebná vysoká úroveň presnosti a spoľahlivosti. Je tiež skvelý pre nadšencov, ktorí hľadajú vysoko výkonné zariadenie, ktoré im umožní realizovať svoje projekty na najvyššej úrovni. Na druhej strane, ak hľadáte jednoduché a lacné riešenie pre menej náročné projekty, D5-MAVERICK 4 by mohol byť pre vaše potreby príliš pokročilý.

evolution, elektrické, golfové vozíky, D5, D3, ranger, maverick, classic 4 plus, forester 4 plus, carrier 6 plus, club car, onward, yamaha, drive2, ez go, liberty, iconev, i40, bintelli, alternatives, custom golfové vozíky, cenovo dostupné golfové vozíky, príslušenstvo, montážna súprava, lítiové batérie, súprava zadných sedadiel, držiak golfového bagu, pneumatiky golfového vozíka, kolesá golfového vozíka, predajcovia golfových vozíkov v mojom okolí, golfové vozíky na predaj, diely golfových vozíkov, terénne pneumatiky

 

Predefinovanie Off-Road Excellence

S D5 Maverick 4 sa divočina stáva hrou. Toto nie je len vozidlo; je to dôkaz robustného dizajnu a inžinierskeho majstrovstva. Prispôsobené špeciálne pre outdoorových nadšencov, každý aspekt Maverick 4 kričí o dobrodružstvo. Jeho zvýšený podvozok prekonáva výzvy, zatiaľ čo pokročilé tlmiče bez námahy skrotia aj tie najdrsnejšie terény. Okrem odolného exteriéru sa funkcie ako multifunkčná dotyková obrazovka a dokonalý zvukový systém postarajú o to, že keď dobývate divočinu, robíte to s bezkonkurenčným štýlom a pohodlím.

 

 

TECHNICKÉ ÚDAJE

VÝKON:

● 48 V 110AH lítiová batéria
● 6,3 kW motor s EM brzdou
● 400 A, AC ovládač
● 25 A palubná nabíjačka
● Najvyššia rýchlosť ≥ 40 km/h 

 

VLASTNOSTI:

● Nastaviteľný stĺpik riadenia
● Cylindrický zvukový panel Evolution
● Dvojfarebné luxusné sedadlá so sklopnými lakťovými opierkami
● Zadný kryt sedadla s držiakom/madlom, nabíjacím portom, úložným vreckom atď.
● Multifunkčná palubná doska
● Zadný úložný kufor
● EM brzda
● LED osvetlenie
● Sklopné čelné sklo s posuvnými podoknami
● Zadný nárazník v automobilovom štýle
● 14×7“ hliníkové koleso/ 23×10-14 Tichá pneumatika s terénnym závitom
● Automobilový podvozok E-coat
● 9“ multifunkčný dotykový displej
(zobrazenie rýchlosti, Indikácia jazdného zariadenia, svetlá, počítadlo kilometrov, rádio, hudba, pripojenie Bluetooth, zobrazenie obrazu zo záložnej kamery atď.)

 

ROZMERY

118,1 × 55,8 × 83,1 palca

Kód Kód: 44/ARC 44/BLA 44/FLA 44/LIM 44/MED 44/MIN 44/POR 44/SKY Zvoľte variant
Kategória: Séria D5
Späť do obchodu