Powered by Smartsupp

Golfový vozík Klasik 2-miestny – Elegantný a praktický pre pohodlnú jazdu na golfe

KLASIKA 2 PLUS je výkonné elektrické vozidlo s lítiovou batériou a AC motorom, ktoré dosahuje maximálnu rýchlosť 25 míľ za hodinu. Vybavené luxusnými sedadlami, dotykovou obrazovkou a množstvom ďalších funkcií pre pohodlie jazdcov, toto vozidlo ponúka aj oceľový podvozok s práškovým nástrekom pre dlhú životnosť. S produktom KLASIKA 2 PLUS získate spoľahlivé a komfortné elektrické vozidlo pripravené na cestu.

€11 000
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
garanci dorucenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
dovoz
Doprava zadarmo
po celom Slovensku
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Záruka 5 rokov na batérie
Záruka 5 rokov na batérie
Záruka 5 rokov na batérie

KLASIKA 2 PLUS je výnimočný produkt z našej osobnej série a golfovej kategórie. Tento produkt je navrhnutý pre všetkých milovníkov golfu, ktorí hľadajú spoľahlivý a vysoko kvalitný nástroj na zlepšenie svojej hry. KLASIKA 2 PLUS je ideálna pre tých, ktorí hľadajú dokonalú kombináciu tradičného dizajnu a moderných technológií.

KLASIKA 2 PLUS sa vyznačuje niekoľkými unikátnymi vlastnosťami. Prvou z nich je jej robustná konštrukcia, ktorá zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči náročným podmienkam na golfovom ihrisku. Ďalšou významnou vlastnosťou je jej precízne vyváženie, ktoré umožňuje hráčom dosiahnuť maximálnu presnosť pri každom údere. KLASIKA 2 PLUS tiež ponúka pohodlný a ergonomický úchop, čo znižuje riziko únavy a zvyšuje komfort pri dlhodobom používaní.

Na rozdiel od mnohých podobných produktov na trhu, KLASIKA 2 PLUS sa môže pochváliť svojou vysokou kvalitou spracovania a použitím najlepších dostupných materiálov. Tento produkt je tiež navrhnutý s ohľadom na udržateľnosť, čo znamená, že jeho výroba má minimálny dopad na životné prostredie.

KLASIKA 2 PLUS je ideálna pre situácie, kedy potrebujete maximálnu presnosť a kontrolu nad svojimi údermi. Je to skvelý spoločník pre tréningy aj pre súťažné hry. Na druhej strane, ak hľadáte golfovú palicu pre veľmi mladých alebo začínajúcich hráčov, KLASIKA 2 PLUS by mohla byť pre nich príliš náročná na ovládanie kvôli svojej vysokej presnosti a potrebe skúseností na dosiahnutie optimálnych

 

ROZMERY

Classic 2 plus: 103″x55″x74″

Výkon:

● 48V lítiová batéria
● 48V 6,3KW AC motor
● 400 Amp Evolution AC ovládač
● 25 mph max. rýchlosť
● 25A Evolution zabudovaná nabíjačka

VLASTNOSTI

● 9-palcová dotyková obrazovka s displejom rýchlomera, záložná kamera, stereo systém, pripojenie Bluetooth ……
● Luxusné 2-farebné sedadlá*
● Ozdobný prúžok
● Farebné ozdobné lemovanie kolies
● Prístrojová doska s farebne zladenou vložkou držiaka nápojov
● Luxusný volant
● Golfová taška držiak a košík na sveter
● Spätné zrkadlo
● Klaksón
● Nabíjacie porty USB

PRIDANÉ VLASTNOSTI

● Oceľový podvozok s práškovým nástrekom v kyseline (voliteľné žiarovo zinkované šasi) pre dlhšiu „životnosť vozíka“ s DOŽIVOTNOU zárukou!
● 25A zabudovaná vodotesná nabíjačka Evolution, predprogramovaná na lítiové batérie Evolution!
● Priehľadné sklápacie čelné sklo
● Nárazuvzdorné telesá vstrekovacích foriem
● Nezávislé odpruženie so štyrmi ramenami
● Montované v jednom z našich 2 – miest v USA pre správnu kontrolu kvality.
● Jasné osvetlenie vpredu a vzadu s cieľom maximalizovať viditeľnosť v tme a upozorniť ostatných vodičov na ceste, aby si boli vedomí vašej prítomnosti

KAROSERIE A PODVOZOK

TPO vstrekovanie prednej a zadnej časti tela

LSV BALÍK

● VIN ŠPZ
● Dokument MSO
● Osvetlenie ŠPZ
● Reflektory
● Sklopné čelné sklo s certifikáciou DOT
● Bezpečnostné pásy
● Maximálna rýchlosť 25 míľ za hodinu

POŽIADAVKY LSV

NHTSA (Národný úrad pre bezpečnosť cestnej premávky) vydal mandát, ktorý vyžaduje, aby hybridy a elektrické vozidlá jazdiace rýchlosťou nižšou ako 30 km/h vydávali varovné zvuky, ktoré musia chodci počuť cez zvuky v pozadí – Nariadenie vyžaduje úplné dodržiavanie všetky elektrické vozidlá vrátane LSV. Vzhľadom na tichosť elektrických vozidiel a možnosť kolízie so zrakovo alebo sluchovo postihnutými chodcami je celkovým cieľom uľahčiť vnímanie blízkosti a minimalizovať možnosť zranenia osôb.
Stručne povedané, LSV (legálne licencované na jazdu na uliciach do rýchlosti 25 mph> musí vydávať zvuk, keď je prepínač vpred alebo vzad v polohe: Vpred. .
Od
0 MPH do 18,6 mph.
. Zvuk sa môže raz zastaviť vozidlo prekračuje
rýchlosť
18,6 mph .

Kód Kód: 56/ARC 56/BLA 56/FLA 56/LIM 56/MED 56/MIN 56/POR Zvoľte variant
Kategória: Osobná séria a golfová
Späť do obchodu