Powered by Smartsupp

Golfový nákladný vozík Turfman 1000 - Všestranný a odolný pomocník pre údržbu ihrísk

Akcia Tip
foto

TURFMAN 1000 je výkonný golfový vozík, ktorý sa môže pochváliť nielen svojou robustnosťou a odolnosťou, ale aj špičkovou technológiou. Poháňa ho silný 48V lítiový batériový systém s AC motorom o výkone 6,3KW a maximálnou rýchlosťou až do 19 mph. Vozík je vybavený luxusným volantom, farebné ozdobné lemovanie kolies a prístrojovú dosku s farebne zladenou vložkou držiaka nápojov. Jeho konštrukcia je navrhnutá tak, aby bola čo najviac praktická pre premiestňovanie nákladu - disponuje veľmi priestranným nákladným boxom so sklopnymi bočnicami alebo hliníkovym nákladných boxom so vzduchovymi tlmičmi. TURFMAN 1000 ponúka tiež radu pridaných funkcií ako napríklad nabíjaciu stanicu USB, spätné zrkadlá či klaksón. Navyše jeho karoséria a podvozok sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálny komfort pri jazde - dvojité odpruženie s A-ramenom zaručuje hladkú jazdu bez ohľadu na terén. Vozík je tiež vybavený priehľadným sklápacím čelným sklo a jasným osvetlením vpredu aj vzadu pre maximálnu viditeľnosť v tme.

€13 500
Skladom
garanci dorucenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
dovoz
Doprava zadarmo
po celom Slovensku
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Záruka 5 rokov na batérie
Záruka 5 rokov na batérie
Záruka 5 rokov na batérie

TURFMAN 1000 je vysoko výkonný golfový  nákladný vozík z našej komerčnej série, ktorý je navrhnutý na prepravu nákladu na golfových ihriskách. Tento produkt je ideálny pre udržiavanie a správu veľkých golfových ihrísk, kde je potrebné prenášať náradie, zásobovanie občerstvenia alebo iný materiál.

Vozík TURFMAN 1000 sa vyznačuje robustnou konštrukciou a vysokou nosnosťou. Je vybavený silným elektrickým motorom, ktorý zabezpečuje hladkú a tichú jazdu aj pri plnom náklade. Vďaka veľkému dosahu na jedno nabitie a rýchlemu dobíjaniu je tento vozík ideálnym riešením pre dlhodobé použitie. Jeho kompaktné rozmery a ovládateľnosť umožňujú ľahkú manipuláciu aj v náročnom teréne.

Oproti iným produktom na trhu sa TURFMAN 1000 odlišuje predovšetkým svojou vysokou nosnosťou a dlhodobou výdržou. Jeho konštrukcia je navrhnutá tak, aby zvládla aj náročné podmienky, pričom zachováva maximálnu efektivitu a spoľahlivosť. Tento golfový vozík náklad je tiež vybavený bezpečnostnými prvky, ako je napríklad automatická brzda pri zastavení, čo zvyšuje bezpečnosť pri práci.

TURFMAN 1000 je ideálny do situácií, kedy je potrebné prepraviť veľké množstvo nákladu na golfovom ihrisku. Je vhodný pre profesionálne golfové kluby, údržbárske tímy alebo pre firmy poskytujúce catering na golfových ihriskách. Naopak, nie je vhodný pre bežné domácnosti alebo malé golfové ihriská, kde by jeho výkonnosť a kapacita neboli plne využité.

 

TECHNICKÉ ÚDAJE

 
ROZMERY

Turfman 1000: 131 ″ x 55 ″ x 72 ″

MOŽNOSŤ

● Nákladný box: 43 ″ x 65 ″ x 11 ″

VÝKON:

● 48V lítiová batéria
● 48V 6,3KW AC motor
● 400 Amp Evolution AC ovládač
● 19 mph max. rýchlosť
● 25A Evolution zabudovaná nabíjačka

VLASTNOSTI

● Dvojité odpruženie s A-ramenom pre hladkú kvalitnú jazdu
● Ozdobný prúžok
● Farebné ozdobné lemovanie kolies
● Prístrojová doska s farebne zladenou vložkou držiaka nápojov
● Luxusný volant
● Rýchlomer (voliteľný 9-palcový dotykový displej s displejom rýchlomera, záloha kamera ,Stereo systém ,Bluetooth pripojenie ……)
● Spätné zrkadlo
● Klaksón
● Nabíjacie porty USB
● Nákladná posteľ s bočnicami alebo hliníkový nákladný box (sklopný, so vzduchovými tlmičmi )

PRIDANÉ VLASTNOSTI

● Oceľový podvozok s práškovým nástrekom v kyseline (voliteľné žiarovo zinkované šasi) pre dlhšiu „životnosť vozíka“ s DOŽIVOTNOU zárukou!
● 25A zabudovaná vodotesná nabíjačka Evolution, predprogramovaná na lítiové batérie Evolution!
● Priehľadné sklápacie čelné sklo
● Nárazuvzdorné plastové telo + bočné panely z diamantového plátu
● Nezávislé zavesenie so štyrmi ramenami
● Montované na jednom z našich 2 – miest v USA pre správnu kontrolu kvality.
● Jasné osvetlenie vpredu a vzadu s cieľom maximalizovať viditeľnosť v tme a upozorniť ostatných vodičov na ceste, aby si boli vedomí vašej prítomnosti

KAROSERIE A PODVOZOK

TPO vstrekovanie predný kryt

Kód Kód: 79
Kategória: Komerčná séria
Späť do obchodu